Ти зірка, коли допомагаєш! Національна благодійна акція на користь дітей з онко.

Щороку в Україні рак діагностують у 1000 дітей. Одужує лише 50-60%. В європейських країнах рівень виживаності більше 80%. Аби змінити українську статистику і забезпечити вчасне якісне лікування, щоб якомога більше цих дітей перемагало, необхідно об’єднати зусилля всієї країни. 

«Ти зірка, коли допомагаєш дітям» – так звучить слоган наймасштабнішої благодійної акції цієї осені. Не обов’язково бути зіркою, меценатом чи відомою людиною, щоб допомагати. Легко можна стати в ряд з такими людьми навіть роблячи повсякденні справи. Наприклад, купуючи продукти у супермаркеті. 

«Якісна та результативна благодійність, на нашу переконливу думку, може бути тільки системною. Саме тому, вже другий рік поспіль ми об’єднуємось з фондом «Таблеточки» для реалізації найважливішої місії допомоги онкохворим дітям. Цього разу ще масштабніше, ще амбітніше, з долученням найширшого кола партнерів та однодумців. Як свідчать результати минулорічної акції, тільки згуртувавшись, тільки об’єднавши зусилля ми можемо досягти максимальних результатів задля допомоги та підтримки тих, хто потребує її найгостріше. Сьогодні кожен з нас може стати зіркою, просто допомагаючи дітям» зазначає директор Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ» Сергій Демченко.

Участь у акції може взяти кожен: покупцям в магазинах мережі «АТБ» пропонують придбати благодійні товари: маленьку шоколадку, жувальні цукерки, желейні цукерки, вологі серветки, набір стікерів, шоколадні батончики, багаторазовий стакан для напоїв. Також є товари партнерів у залі, позначенні спеціальним цінником. Прибуток від продажу благодійних товарів за мінусом податків та 50 копійок від товарів партнерів піде на лікування онкохворих дітей – підопічних фонду «Таблеточки». 

«Благодійність для українців стала більш системним процесом, а не імпульсивним поривом. Я щаслива, що вже другий рік поспіль ця акція об’єднує всю країну і показує, наскільки важлива участь кожної людини. Добро легко і просто робити навіть під час покупок у супермаркеті і в такий спосіб допомагати дітям. Разом з вами ми наближаємо майбутнє, де жодна українська дитина не вмирає від раку. Нас з вами «це стосується» – підкреслює директорка фонду «Таблеточки» зі стратегічних партнерств Світлана Пугач.

Благодійну акцію підтримують 13 відомих українців: Олег Винник, Ольга Сумська, Наталія Могилевська, Анна Трінчер, Богдан Шелудяк, Ектор Хіменес-Браво, Jerry Heil, Оля Полякова, Володимир Остапчук, Злата Огнєвіч, DZIDZIO, KAZKA, Анна Буткевич. 

У спеціальних промо-роликах до акції зірки показують, що покупці АТБ, які придбали благодійний товар і таким чином допомагають онкохворим дітям, є «справжньою зіркою».

За сценарієм відео-ролика зірка помічає, як покупець купує благодійний товар на касі, підбігає до нього, висловлює своє захоплення і просить автограф або селфі. 

Акція охоплює понад 1200 магазинів по всій країні і залучає до участі українців в усіх регіонах. Придбати благодійні товари і допомогти онкохворим дітям можна в період з 1 по 30 листопада 2021.

Минулого року завдяки цій акції діти в 10 онкоцентрах України отримали допомогу на понад 10 мільйонів гривень. Звіт та інформацію про акцію 2020 можна знайти тут.

Шукайте цінники з позначкою «Допомагаю дітям!» на товарах торгових марок Pepsi, Lays, Yarych, Водный мир, Roshen, SPLAT, Хрещатик, Каштан, MacCoffee, Jacobs, Щедрий Дар, Huggies, Малятко, Start!, Henkel, P&G, Суши повар, Hokkaido club, Izobiliti, Хрус team, Levada, Kotex, Фрекен Бок, КОМО, Nivea, Машенька, Milka, Бон Буассон, Carte Noire.

Партнери благодійної акції: рекламна агенція Leo Burnett Ukraine, відео продакшн повного циклу Contrabas video production, медіа-агенція OMD Media Group, агенція FFFACE.ME, агентство по роботі з інфлюенсерами WhyNot? Enot.

 

«Таблеточки» благодійний фонд, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей і професійний розвиток медичного персоналу. Щомісяця під опікою фонду 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду понад 5000 сімей отримали адресну допомогу.

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд АТБ» заснована у 2017 році. Головною метою діяльності фонду є всебічна підтримка та допомога різноманітним верствам населення: воїнам АТО/ООС та їхнім родинам, вимушеним переселенцям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, дітям, які потребують термінового лікування. 

За час роботи фонду було проведено декілька всеукраїнських благодійних програм: «Дерево життя», «Благодій», «Цукерка добра» тощо, спрямованих на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. В рамках реалізації цих програм обласним дитячим лікарням фонд передав сучасне медичне обладнання та необхідні витратні матеріали на суму понад 7 мільйонів гривень.

Компанія  «АТБ-маркет» керує найбільшою в Україні мережею продуктових магазинів «АТБ», котра на сьогодні налічує понад 1200 магазинів в усіх регіонах країни. Щодня через магазини мережі проходять понад 4 мільйонів покупців.